Databout logo mobile
flag
  • flagEnglish
flagChange the site language to English

O nas

Jesteśmy grupą profesjonalistów zajmujących się transportem, środowiskiem, energetyką i oceną nieruchomości komercyjnych

headerImage

Wizja

Jesteśmy inżynierami i ekspertami, chcemy, żeby Databout wyznaczała trendy branżowe w naszych domenach działania. W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę, doświadczenie i technologie, które pozwalają nam dzisiaj zaplanować i zaprojektować efektywne rozwiązania potrzebne w przyszłości. Szczególnie zależy nam na projektach inwestycyjnych, charakteryzujących się złożonością, długim cyklem życia, innowacyjnością i bezpieczeństwem. Jesteśmy dumni z satysfakcji naszych pracowników i odbiorców naszych rozwiązań. Nie przeraża nas ogrom danych, potrafimy je analizować i dostarczamy odpowiedzi będących nowym spojrzeniem na postawione pytania.

Misja

Rozwijamy i dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla infrastruktury i środowiska.

Zespół

Nasz zespół tworzą eksperci, planiści, inżynierowie, analitycy danych i informatycy, których pasje zawodowe i szerokie doświadczenie projektowe pomaga klientom w rozwiązywaniu najbardziej złożonych problemów i przekształcaniu ekscytujących pomysłów w rzeczywistość. W naszej pracy stosujemy najnowsze metody z dziedziny data science, aby dostarczyć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania szybko i precyzyjnie.

Mamy biura w czterech miastach Polski, tj. Warszawa, Kraków, Katowice i Rzeszów. Wybierz lokalizację, która Cię interesuje.

Usługi

Naszym klientom publicznym i prywatnym oferujemy usługi na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od pomysłu i wstępnych analiz inwestycyjnych, po analizy porealizacyjne w sektorach transportu, środowiska, energetyki i nieruchomości komercyjnych. Rozwijamy platformę databout.tools, w której oferujemy naszym klientom narzędzia informatyczne wspomagające procesy analityczne i decyzyjne.