Databout logo mobile
flag
  • flagEnglish
flagChange the site language to English

Databout.tools wprowadza nową praktyczną funkcjonalność – analiza POI

2 grudnia 2020

Joanna Sarbiewska

Nawiąż kontakt
tools
tools

Joanna Sarbiewska

Nawiąż kontakt
Databout.tools wprowadza nową praktyczną funkcjonalność – analiza POI

Databout.tools to między innymi zbiór narzędzi do analiz przestrzennych. Do chwili obecnej aktywne dla każdego były funkcje związane z wykonywaniem analiz dostępności drogowej i pieszej wybranej lokalizacji: miejsca zamieszkania, miejsca pracy, kina, nowej hali logistycznej – cała Polska w zasięgu analiz i czytelnie sporządzanych raportów.

Od dziś jest możliwe również prowadzenie analiz związanych z POI (ang. Point of Interest), czyli użytecznymi miejscami w naszym otoczeniu, które warte są uwagi i zainteresowania. Jak zaoszczędzić czas i zdobyć najbardziej interesujące Cię informacje o określonej lokalizacji i jej otoczeniu? Czy moi współpracownicy mają dobry dostęp do transportu zbiorowego z nowego l biura? Ile jest w pobliżu przystanków autobusowych? Czy jest jakiś hotel dla moich partnerów biznesowych? Czy w zasięgu 2 minut od biurowego parkingu dostępny jest bankomat? Czy będę miał gdzie wyskoczyć na lunch w przerwie obiadowej? Ile mam dostępnych przedszkoli w okolicy?

Skorzystaj z serwisu databout.tools, który zlokalizuje, wskaże i zliczy najważniejsze dla Ciebie POI, w podziale na różne kategorie. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię punkt na mapie, określisz w jakiej strefie dojścia pieszego poszukujesz np. sklepu, szkoły, usług a może przystanku autobusowego i włączysz obliczenia. A wszystko nadal na tej samej, interaktywnej, zawsze aktualnej mapie. W kilka sekund otrzymasz informację zwrotną.

Na te wszystkie pytania, jak również na wiele innych odpowie databout.tools.

Już teraz nowa funkcjonalność jeszcze bardziej przybliży Cię do podejmowania trafnych decyzji. Wykonaj własną analizę na databout.tools.

małe logo Databout