Databout logo mobile
flag
  • flagEnglish
flagChange the site language to English

Databout.tools już dostępne!

15 października 2020

Joanna Sarbiewska

Nawiąż kontakt
tools
tools

Joanna Sarbiewska

Nawiąż kontakt
Databout.tools już dostępne!

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy testy naszych narzędzi do analiz przestrzennych i od dziś są one dostępne dla każdego. W samo południe, 15 października wystartowała innowacyjna platforma, zmieniająca oblicze consultingu. Wejdź i sprawdź sam!

Databout specjalizuje się w analizie danych, których każdy z nas produkuje setki GB dziennie. To co łączy nasze odczucia, to fakt, że podejmowanie decyzji poprzedzone jest długimi i żmudnymi analizami …oraz setkami stron raportów. Mądrzej, szybciej, lepiej. Jak zaoszczędzić czas i przetworzyć dużą ilość danych w kilka minut?

Jak zdobyć najważniejsze informacje o określonej lokalizacji i jej otoczeniu? Gdzie zlokalizować nowy przystanek autobusowy tak, aby zapewnić dogodny dojazd do centrum wielu podróżnym? Czy planowany parking wielopoziomowy jest w stanie cieszyć się atrakcyjnością? Gdzie kupić nowe mieszkanie tak, aby mieć oczekiwany dostęp do placówek edukacyjnych? Jaka jest dostępność drogowa Twojej nowej hali produkcyjnej? A może chciałbyś wiedzieć, czy Twoja nowa restauracja odniesie sukces w miejscu, w którym wynająłeś lokal lub masz działkę budowlaną i jeszcze nie wiesz, jaki typ zagospodarowania będzie dla niej odpowiedni? Na te wszystkie pytania, jak również na wiele innych odpowie nasza nowa inteligentna platforma databout.tools. Jest na tyle uniwersalna, że zarówno użytkownik indywidualny, jak i biznesowy jest w stanie zaoszczędzić czas i zdobyć interesujące go informacje.

Analizy dostępności pieszej oraz drogowej dostarczą informacji o otaczającym obszarze, liczbie mieszkańców oraz powierzchni w podziale na zdefiniowane strefy. Zaledwie w kilka minut możesz przeanalizować dowolne miejsce w całej Polsce. To wszystko na jednej, interaktywnej, zawsze aktualnej mapie. Dodatkowo nasze narzędzia działają w przeglądarce internetowej. Nie trzeba pobierać ani instalować żadnego oprogramowania.

Dzięki nowoczesnym technologiom databout.tools zostały zaprojektowane na miarę potrzeb każdego z nas. Interfejs aplikacji operuje na mapie topograficznej, dając użytkownikowi możliwość zdefiniowania indywidualnych parametrów analizy: zaczynając od liczby punktów i stref, kończąc na grafice. Jednocześnie proponowane opcje są proste w użyciu, gdyż stawiamy na przyjazność dla odbiorcy. Wynik analiz ze wszystkimi statystykami można wygenerować w prostym pliku pdf lub w bardziej technicznych formatach. Niebawem w serwisie kolejne funkcjonalności m.in. analiza użytecznych miejsc oraz przekrojowe informacje o demografii, żeby jeszcze trafniej odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Jeśli jednak potrzebujesz rozwiązań wykraczających poza ramy udostępnionego serwisu jesteśmy otwarci na rozmowy, współpracę i indywidualne doradztwo, wykraczające poza propozycję standardowych rozwiązań.

Zapraszamy do skorzystania z platformy i powiększenia grona zadowolonych użytkowników databout.tools.

małe logo Databout