Databout logo mobile
flag
  • flagEnglish
flagChange the site language to English

Ostatnie testy i udostępnienie narzędzi databout.tools dla wszystkich

11 września 2020

Joanna Sarbiewska

Nawiąż kontakt
tools
tools

Joanna Sarbiewska

Nawiąż kontakt
Ostatnie testy i udostępnienie narzędzi databout.tools dla wszystkich

Jak pokazuje rynek, zapotrzebowanie na kompleksowe analizy przestrzenne jest bardzo duże. Odpowiadając na to wyzwanie opracowaliśmy narzędzia pozwalające w kilku krokach zbadać wybrany obszar pod kątem danych demograficznych jak i infrastrukturalnych.

Nasze rozwiązanie jest dostępne dla każdego. Począwszy od inwestorów publicznych i prywatnych, przez duże i małe przedsiębiorstwa, na użytkownikach indywidualnych kończąc. Wystarczy założyć konto w serwisie a terytorium Polski będzie dostępne do analiz.

W ramach prowadzonej działalności często staje się przed problemami natury planistycznej. Otwarcie nowego oddziału czy kolejnego punktu sprzedaży to działania czasochłonne i wymagające rzetelnej analizy danych przestrzennych. Liczba potencjalnych klientów w okolicy, dostęp komunikacyjny do wybranej lokalizacji czy natężenie ruchu drogowego to tylko kilka z wielu aspektów, które należy brać pod uwagę. W Databout znamy ten problem ponieważ pomagamy w tym zakresie naszym klientom od lat. Databout.tools to rozwiązanie, które ułatwia podejmowanie decyzji. Szybko przeanalizuje dany obszar dostarczając cennych informacji na zdobycie, których trzeba by było poświęcić znaczne zasoby w postaci czasu i kosztów.

Dołożyliśmy wszelkich starań by nasz serwis był intuicyjny i prosty w użyciu. Na interaktywnej mapie możliwe jest zaznaczenie od jednego do dziesięciu punktów a następnie przeanalizowanie ich okolicy. Zasięg stref analizy można ustawić samodzielnie by wyniki najbardziej odpowiadały potrzebom użytkownika.

W tej chwili skupiamy się na przetestowaniu systemu by był wolny od wad i gotowy do wsparcia naszych klientów. To proces, na którym skupiamy dużo uwagi, ponieważ jakość Databout to dla nas kluczowa wartość. Czego można się spodziewać?

  • dostęp do analiz ruchu pieszego oraz samochodowego,
  • cała Polska w zasięgu a to dopiero początek,
  • możliwość wykonywania analiz w trybie łącznym i rozdzielnym,
  • intuicyjny interfejs, który sprawi, że nawet niezapoznana z technologią osoba szybko zdobędzie potrzebne informacje,
  • brak konieczności integracji, wszystko dostępne w przeglądarce internetowej,
  • i wiele innych o których opowiemy niebawem.

Kiedy nastąpi oficjalny start narzędzi poinformujemy w kolejnym artykule.

małe logo Databout